Letenky-Evropa.eu:

Levné letenky Benátky

Hledáte letenky Benátky? Vybírejte z nabídky desítek klasických i nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si levné letenky do Benátek za bezkonkurenční cenu!

Rezervace letenky: Benátky

← Jak vyhledat letenky Benátky?

 1. Zvolte destinaci odletu
  Na výběr máte jak jednotlivá letiště, tak i jejich oblíbené kombinace.
 2. Zadejte cílovou destinaci (Benátky)
  Rezervační formulář vám nabídne dostupná letiště. Stačí začít psát Benátky do pole Přílet do
 3. Vyberte datum své cesty
  Zvolte datum cesty do Benátek a zpět.
 4. Odešlete formulář stisknutím tlačítka HLEDEJ
  Během několika vteřin vám budou nabídnuty dostupné letenky do destinace Benátky. Vyčkejte načtení nabídky letů do Benátek.

Benátky na mapě

Letiště v Benátkách

Letenky Benátky můžete vyhledat na tato letiště:

Letenky Benátky: často se ptáte…

Jakým způsobem a v jakém termínu je možné letenky Benátky zaplatit?

Odpoveď: Způsob úhrady letenek i nejpozdější termín pro platbu vždy závisí na konkrétní letecké společnosti. Ta určuje podmínky, za jakých je možné letenky do Benátek rezervovat. Platbu za letenky můžete v závislosti na podmínkách letecké společnosti uhradit platební kartou, bankovním převodem nebo přímým vkladem na účet.

Obecně přitom platí, že letenky Benátky je nejčastěji nutné uhradit do 24 hodin od rezervace. Výjimkou jsou pak letenky do Benátek s nízkonákladovými leteckými společnostmi, které je nutné uhradit v okamžiku rezervace platební kartou.

Potřebuji změnit datum cesty/jména cestujících na již uhrazené letence do Benátek. Je to možné?

Odpoveď: Změny údajů na již zakoupené letence do Benátek se řídí tarifními podmínkami, za kterých byla letenka vystavena. V některých případech nemusí být změny vůbec možné. Pokud tarifní podmínky změny povolují, pak počítejte s tím, že to nebude zadarmo. U nejlevnějších letenek do Benátek nemusí být výjimkou, že poplatek za změnu bude vyšší než cena původní letenky.

Proto je vždy vhodné informovat se o možnostech změny ještě před zakoupením letenky Benátky.

Zakoupila jsem letenky Benátky. Jaká zavazadla jsou v ceně letenky?

Odpoveď: Zavazadla se obecně dělí na příruční (hand baggage), která během letu do Benátek berete přímo na palubu letadla a na která se vztahují přísnější bezpečnostní podmínky, a zavazadla odbavená (checked baggage), která odevzdáváte při odbavení na svůj let.

Pravidla, jež určují váhové a rozměrové limity zavazadel při cestování do Benátek, se mohou u jednotlivých aerolinek a dle tarifních podmínek lišit. Obecně se dá říct, že u klasických leteckých společností máte k letence do Benátek jedno odbavené zavazadlo (většinou do 20 kg váhy) v ceně. U nízkonákladových aerolinek, které letenky Benátky nabízejí, je pak nutné si za odbavené zavazadlo v drtivé většině případů připlatit.

Pokud nejste z České republiky, doporučujeme využít naše partnerské weby v daných státech: