Letenky-Evropa.eu:

Levné letenky Berlín

Hledáte letenky Berlín? Vybírejte z nabídky desítek klasických i nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si levné letenky do Berlína za bezkonkurenční cenu!

Rezervace letenky: Berlín

← Jak vyhledat letenky Berlín?

 1. Zvolte destinaci odletu
  Na výběr máte jak jednotlivá letiště, tak i jejich oblíbené kombinace.
 2. Zadejte cílovou destinaci (Berlín)
  Rezervační formulář vám nabídne dostupná letiště. Stačí začít psát Berlín do pole Přílet do
 3. Vyberte datum své cesty
  Zvolte datum cesty do Berlína a zpět.
 4. Odešlete formulář stisknutím tlačítka HLEDEJ
  Během několika vteřin vám budou nabídnuty dostupné letenky do destinace Berlín. Vyčkejte načtení nabídky letů do Berlína.

Berlín na mapě

Letiště v Berlíně

Letenky Berlín můžete vyhledat na tato letiště:

Letenky Berlín: často se ptáte…

Jakým způsobem a v jakém termínu je možné letenky Berlín zaplatit?

Odpoveď: Způsob úhrady letenek i nejpozdější termín pro platbu vždy závisí na konkrétní letecké společnosti. Ta určuje podmínky, za jakých je možné letenky do Berlína rezervovat. Platbu za letenky můžete v závislosti na podmínkách letecké společnosti uhradit platební kartou, bankovním převodem nebo přímým vkladem na účet.

Obecně přitom platí, že letenky Berlín je nejčastěji nutné uhradit do 24 hodin od rezervace. Výjimkou jsou pak letenky do Berlína s nízkonákladovými leteckými společnostmi, které je nutné uhradit v okamžiku rezervace platební kartou.

Potřebuji změnit datum cesty/jména cestujících na již uhrazené letence do Berlína. Je to možné?

Odpoveď: Změny údajů na již zakoupené letence do Berlína se řídí tarifními podmínkami, za kterých byla letenka vystavena. V některých případech nemusí být změny vůbec možné. Pokud tarifní podmínky změny povolují, pak počítejte s tím, že to nebude zadarmo. U nejlevnějších letenek do Berlína nemusí být výjimkou, že poplatek za změnu bude vyšší než cena původní letenky.

Proto je vždy vhodné informovat se o možnostech změny ještě před zakoupením letenky Berlín.

Zakoupila jsem letenky Berlín. Jaká zavazadla jsou v ceně letenky?

Odpoveď: Zavazadla se obecně dělí na příruční (hand baggage), která během letu do Berlína berete přímo na palubu letadla a na která se vztahují přísnější bezpečnostní podmínky, a zavazadla odbavená (checked baggage), která odevzdáváte při odbavení na svůj let.

Pravidla, jež určují váhové a rozměrové limity zavazadel při cestování do Berlína, se mohou u jednotlivých aerolinek a dle tarifních podmínek lišit. Obecně se dá říct, že u klasických leteckých společností máte k letence do Berlína jedno odbavené zavazadlo (většinou do 20 kg váhy) v ceně. U nízkonákladových aerolinek, které letenky Berlín nabízejí, je pak nutné si za odbavené zavazadlo v drtivé většině případů připlatit.

Pokud nejste z České republiky, doporučujeme využít naše partnerské weby v daných státech: