Letenky-Evropa.eu:

Levné letenky Edinburgh

Hledáte letenky Edinburgh? Vybírejte z nabídky desítek klasických i nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si levné letenky do Edinburghu za bezkonkurenční cenu!

Rezervace letenky: Edinburgh

← Jak vyhledat letenky Edinburgh?

 1. Zvolte destinaci odletu
  Na výběr máte jak jednotlivá letiště, tak i jejich oblíbené kombinace.
 2. Zadejte cílovou destinaci (Edinburgh)
  Rezervační formulář vám nabídne dostupná letiště. Stačí začít psát Edinburgh do pole Přílet do
 3. Vyberte datum své cesty
  Zvolte datum cesty do Edinburghu a zpět.
 4. Odešlete formulář stisknutím tlačítka HLEDEJ
  Během několika vteřin vám budou nabídnuty dostupné letenky do destinace Edinburgh. Vyčkejte načtení nabídky letů do Edinburghu.

Edinburgh na mapě

Letiště v Edinburghu

Letenky Edinburgh můžete vyhledat na tato letiště:

Letenky Edinburgh: často se ptáte…

Jakým způsobem a v jakém termínu je možné letenky Edinburgh zaplatit?

Odpoveď: Způsob úhrady letenek i nejpozdější termín pro platbu vždy závisí na konkrétní letecké společnosti. Ta určuje podmínky, za jakých je možné letenky do Edinburghu rezervovat. Platbu za letenky můžete v závislosti na podmínkách letecké společnosti uhradit platební kartou, bankovním převodem nebo přímým vkladem na účet.

Obecně přitom platí, že letenky Edinburgh je nejčastěji nutné uhradit do 24 hodin od rezervace. Výjimkou jsou pak letenky do Edinburghu s nízkonákladovými leteckými společnostmi, které je nutné uhradit v okamžiku rezervace platební kartou.

Potřebuji změnit datum cesty/jména cestujících na již uhrazené letence do Edinburghu. Je to možné?

Odpoveď: Změny údajů na již zakoupené letence do Edinburghu se řídí tarifními podmínkami, za kterých byla letenka vystavena. V některých případech nemusí být změny vůbec možné. Pokud tarifní podmínky změny povolují, pak počítejte s tím, že to nebude zadarmo. U nejlevnějších letenek do Edinburghu nemusí být výjimkou, že poplatek za změnu bude vyšší než cena původní letenky.

Proto je vždy vhodné informovat se o možnostech změny ještě před zakoupením letenky Edinburgh.

Zakoupila jsem letenky Edinburgh. Jaká zavazadla jsou v ceně letenky?

Odpoveď: Zavazadla se obecně dělí na příruční (hand baggage), která během letu do Edinburghu berete přímo na palubu letadla a na která se vztahují přísnější bezpečnostní podmínky, a zavazadla odbavená (checked baggage), která odevzdáváte při odbavení na svůj let.

Pravidla, jež určují váhové a rozměrové limity zavazadel při cestování do Edinburghu, se mohou u jednotlivých aerolinek a dle tarifních podmínek lišit. Obecně se dá říct, že u klasických leteckých společností máte k letence do Edinburghu jedno odbavené zavazadlo (většinou do 20 kg váhy) v ceně. U nízkonákladových aerolinek, které letenky Edinburgh nabízejí, je pak nutné si za odbavené zavazadlo v drtivé většině případů připlatit.

Pokud nejste z České republiky, doporučujeme využít naše partnerské weby v daných státech: