Letenky-Evropa.eu:

Levné letenky Ibiza

Hledáte letenky Ibiza? Vybírejte z nabídky desítek klasických i nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si levné letenky na Ibizu za bezkonkurenční cenu!

Rezervace letenky: Ibiza

← Jak vyhledat letenky Ibiza?

 1. Zvolte destinaci odletu
  Na výběr máte jak jednotlivá letiště, tak i jejich oblíbené kombinace.
 2. Zadejte cílovou destinaci (Ibiza)
  Rezervační formulář vám nabídne dostupná letiště. Stačí začít psát Ibiza do pole Přílet do
 3. Vyberte datum své cesty
  Zvolte datum cesty na Ibizu a zpět.
 4. Odešlete formulář stisknutím tlačítka HLEDEJ
  Během několika vteřin vám budou nabídnuty dostupné letenky do destinace Ibiza. Vyčkejte načtení nabídky letů na Ibizu.

Ibiza na mapě

Letiště na Ibize

Letenky Ibiza můžete vyhledat na tato letiště:

Letenky Ibiza: často se ptáte…

Jakým způsobem a v jakém termínu je možné letenky Ibiza zaplatit?

Odpoveď: Způsob úhrady letenek i nejpozdější termín pro platbu vždy závisí na konkrétní letecké společnosti. Ta určuje podmínky, za jakých je možné letenky na Ibizu rezervovat. Platbu za letenky můžete v závislosti na podmínkách letecké společnosti uhradit platební kartou, bankovním převodem nebo přímým vkladem na účet.

Obecně přitom platí, že letenky Ibiza je nejčastěji nutné uhradit do 24 hodin od rezervace. Výjimkou jsou pak letenky na Ibizu s nízkonákladovými leteckými společnostmi, které je nutné uhradit v okamžiku rezervace platební kartou.

Potřebuji změnit datum cesty/jména cestujících na již uhrazené letence na Ibizu. Je to možné?

Odpoveď: Změny údajů na již zakoupené letence na Ibizu se řídí tarifními podmínkami, za kterých byla letenka vystavena. V některých případech nemusí být změny vůbec možné. Pokud tarifní podmínky změny povolují, pak počítejte s tím, že to nebude zadarmo. U nejlevnějších letenek na Ibizu nemusí být výjimkou, že poplatek za změnu bude vyšší než cena původní letenky.

Proto je vždy vhodné informovat se o možnostech změny ještě před zakoupením letenky Ibiza.

Zakoupila jsem letenky Ibiza. Jaká zavazadla jsou v ceně letenky?

Odpoveď: Zavazadla se obecně dělí na příruční (hand baggage), která během letu na Ibizu berete přímo na palubu letadla a na která se vztahují přísnější bezpečnostní podmínky, a zavazadla odbavená (checked baggage), která odevzdáváte při odbavení na svůj let.

Pravidla, jež určují váhové a rozměrové limity zavazadel při cestování na Ibizu, se mohou u jednotlivých aerolinek a dle tarifních podmínek lišit. Obecně se dá říct, že u klasických leteckých společností máte k letence na Ibizu jedno odbavené zavazadlo (většinou do 20 kg váhy) v ceně. U nízkonákladových aerolinek, které letenky Ibiza nabízejí, je pak nutné si za odbavené zavazadlo v drtivé většině případů připlatit.

Pokud nejste z České republiky, doporučujeme využít naše partnerské weby v daných státech: