Letenky-Evropa.eu:

Levné letenky Korfu

Hledáte letenky Korfu? Vybírejte z nabídky desítek klasických i nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si levné letenky na Korfu za bezkonkurenční cenu!

Rezervace letenky: Korfu

← Jak vyhledat letenky Korfu?

 1. Zvolte destinaci odletu
  Na výběr máte jak jednotlivá letiště, tak i jejich oblíbené kombinace.
 2. Zadejte cílovou destinaci (Korfu)
  Rezervační formulář vám nabídne dostupná letiště. Stačí začít psát Korfu do pole Přílet do
 3. Vyberte datum své cesty
  Zvolte datum cesty na Korfu a zpět.
 4. Odešlete formulář stisknutím tlačítka HLEDEJ
  Během několika vteřin vám budou nabídnuty dostupné letenky do destinace Korfu. Vyčkejte načtení nabídky letů na Korfu.

Korfu na mapě

Letiště na Korfu

Letenky Korfu můžete vyhledat na tato letiště:

Letenky Korfu: často se ptáte…

Jakým způsobem a v jakém termínu je možné letenky Korfu zaplatit?

Odpoveď: Způsob úhrady letenek i nejpozdější termín pro platbu vždy závisí na konkrétní letecké společnosti. Ta určuje podmínky, za jakých je možné letenky na Korfu rezervovat. Platbu za letenky můžete v závislosti na podmínkách letecké společnosti uhradit platební kartou, bankovním převodem nebo přímým vkladem na účet.

Obecně přitom platí, že letenky Korfu je nejčastěji nutné uhradit do 24 hodin od rezervace. Výjimkou jsou pak letenky na Korfu s nízkonákladovými leteckými společnostmi, které je nutné uhradit v okamžiku rezervace platební kartou.

Potřebuji změnit datum cesty/jména cestujících na již uhrazené letence na Korfu. Je to možné?

Odpoveď: Změny údajů na již zakoupené letence na Korfu se řídí tarifními podmínkami, za kterých byla letenka vystavena. V některých případech nemusí být změny vůbec možné. Pokud tarifní podmínky změny povolují, pak počítejte s tím, že to nebude zadarmo. U nejlevnějších letenek na Korfu nemusí být výjimkou, že poplatek za změnu bude vyšší než cena původní letenky.

Proto je vždy vhodné informovat se o možnostech změny ještě před zakoupením letenky Korfu.

Zakoupila jsem letenky Korfu. Jaká zavazadla jsou v ceně letenky?

Odpoveď: Zavazadla se obecně dělí na příruční (hand baggage), která během letu na Korfu berete přímo na palubu letadla a na která se vztahují přísnější bezpečnostní podmínky, a zavazadla odbavená (checked baggage), která odevzdáváte při odbavení na svůj let.

Pravidla, jež určují váhové a rozměrové limity zavazadel při cestování na Korfu, se mohou u jednotlivých aerolinek a dle tarifních podmínek lišit. Obecně se dá říct, že u klasických leteckých společností máte k letence na Korfu jedno odbavené zavazadlo (většinou do 20 kg váhy) v ceně. U nízkonákladových aerolinek, které letenky Korfu nabízejí, je pak nutné si za odbavené zavazadlo v drtivé většině případů připlatit.

Pokud nejste z České republiky, doporučujeme využít naše partnerské weby v daných státech: