Letenky-Evropa.eu:

Levné letenky Kyjev

Hledáte letenky Kyjev? Vybírejte z nabídky desítek klasických i nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si levné letenky do Kyjeva za bezkonkurenční cenu!

Rezervace letenky: Kyjev

← Jak vyhledat letenky Kyjev?

 1. Zvolte destinaci odletu
  Na výběr máte jak jednotlivá letiště, tak i jejich oblíbené kombinace.
 2. Zadejte cílovou destinaci (Kyjev)
  Rezervační formulář vám nabídne dostupná letiště. Stačí začít psát Kyjev do pole Přílet do
 3. Vyberte datum své cesty
  Zvolte datum cesty do Kyjeva a zpět.
 4. Odešlete formulář stisknutím tlačítka HLEDEJ
  Během několika vteřin vám budou nabídnuty dostupné letenky do destinace Kyjev. Vyčkejte načtení nabídky letů do Kyjeva.

Kyjev na mapě

Letiště v Kyjevě

Letenky Kyjev můžete vyhledat na tato letiště:

Letenky Kyjev: často se ptáte…

Jakým způsobem a v jakém termínu je možné letenky Kyjev zaplatit?

Odpoveď: Způsob úhrady letenek i nejpozdější termín pro platbu vždy závisí na konkrétní letecké společnosti. Ta určuje podmínky, za jakých je možné letenky do Kyjeva rezervovat. Platbu za letenky můžete v závislosti na podmínkách letecké společnosti uhradit platební kartou, bankovním převodem nebo přímým vkladem na účet.

Obecně přitom platí, že letenky Kyjev je nejčastěji nutné uhradit do 24 hodin od rezervace. Výjimkou jsou pak letenky do Kyjeva s nízkonákladovými leteckými společnostmi, které je nutné uhradit v okamžiku rezervace platební kartou.

Potřebuji změnit datum cesty/jména cestujících na již uhrazené letence do Kyjeva. Je to možné?

Odpoveď: Změny údajů na již zakoupené letence do Kyjeva se řídí tarifními podmínkami, za kterých byla letenka vystavena. V některých případech nemusí být změny vůbec možné. Pokud tarifní podmínky změny povolují, pak počítejte s tím, že to nebude zadarmo. U nejlevnějších letenek do Kyjeva nemusí být výjimkou, že poplatek za změnu bude vyšší než cena původní letenky.

Proto je vždy vhodné informovat se o možnostech změny ještě před zakoupením letenky Kyjev.

Zakoupila jsem letenky Kyjev. Jaká zavazadla jsou v ceně letenky?

Odpoveď: Zavazadla se obecně dělí na příruční (hand baggage), která během letu do Kyjeva berete přímo na palubu letadla a na která se vztahují přísnější bezpečnostní podmínky, a zavazadla odbavená (checked baggage), která odevzdáváte při odbavení na svůj let.

Pravidla, jež určují váhové a rozměrové limity zavazadel při cestování do Kyjeva, se mohou u jednotlivých aerolinek a dle tarifních podmínek lišit. Obecně se dá říct, že u klasických leteckých společností máte k letence do Kyjeva jedno odbavené zavazadlo (většinou do 20 kg váhy) v ceně. U nízkonákladových aerolinek, které letenky Kyjev nabízejí, je pak nutné si za odbavené zavazadlo v drtivé většině případů připlatit.

Pokud nejste z České republiky, doporučujeme využít naše partnerské weby v daných státech: