Letenky-Evropa.eu:

Levné letenky Soluň

Hledáte letenky Soluň? Vybírejte z nabídky desítek klasických i nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si levné letenky do Soluně za bezkonkurenční cenu!

Rezervace letenky: Soluň

← Jak vyhledat letenky Soluň?

 1. Zvolte destinaci odletu
  Na výběr máte jak jednotlivá letiště, tak i jejich oblíbené kombinace.
 2. Zadejte cílovou destinaci (Soluň)
  Rezervační formulář vám nabídne dostupná letiště. Stačí začít psát Soluň do pole Přílet do
 3. Vyberte datum své cesty
  Zvolte datum cesty do Soluně a zpět.
 4. Odešlete formulář stisknutím tlačítka HLEDEJ
  Během několika vteřin vám budou nabídnuty dostupné letenky do destinace Soluň. Vyčkejte načtení nabídky letů do Soluně.

Soluň na mapě

Letiště v Soluni

Letenky Soluň můžete vyhledat na tato letiště:

Letenky Soluň: často se ptáte…

Jakým způsobem a v jakém termínu je možné letenky Soluň zaplatit?

Odpoveď: Způsob úhrady letenek i nejpozdější termín pro platbu vždy závisí na konkrétní letecké společnosti. Ta určuje podmínky, za jakých je možné letenky do Soluně rezervovat. Platbu za letenky můžete v závislosti na podmínkách letecké společnosti uhradit platební kartou, bankovním převodem nebo přímým vkladem na účet.

Obecně přitom platí, že letenky Soluň je nejčastěji nutné uhradit do 24 hodin od rezervace. Výjimkou jsou pak letenky do Soluně s nízkonákladovými leteckými společnostmi, které je nutné uhradit v okamžiku rezervace platební kartou.

Potřebuji změnit datum cesty/jména cestujících na již uhrazené letence do Soluně. Je to možné?

Odpoveď: Změny údajů na již zakoupené letence do Soluně se řídí tarifními podmínkami, za kterých byla letenka vystavena. V některých případech nemusí být změny vůbec možné. Pokud tarifní podmínky změny povolují, pak počítejte s tím, že to nebude zadarmo. U nejlevnějších letenek do Soluně nemusí být výjimkou, že poplatek za změnu bude vyšší než cena původní letenky.

Proto je vždy vhodné informovat se o možnostech změny ještě před zakoupením letenky Soluň.

Zakoupila jsem letenky Soluň. Jaká zavazadla jsou v ceně letenky?

Odpoveď: Zavazadla se obecně dělí na příruční (hand baggage), která během letu do Soluně berete přímo na palubu letadla a na která se vztahují přísnější bezpečnostní podmínky, a zavazadla odbavená (checked baggage), která odevzdáváte při odbavení na svůj let.

Pravidla, jež určují váhové a rozměrové limity zavazadel při cestování do Soluně, se mohou u jednotlivých aerolinek a dle tarifních podmínek lišit. Obecně se dá říct, že u klasických leteckých společností máte k letence do Soluně jedno odbavené zavazadlo (většinou do 20 kg váhy) v ceně. U nízkonákladových aerolinek, které letenky Soluň nabízejí, je pak nutné si za odbavené zavazadlo v drtivé většině případů připlatit.

Pokud nejste z České republiky, doporučujeme využít naše partnerské weby v daných státech: