Letenky-Evropa.eu:

Levné letenky Ženeva

Hledáte letenky Ženeva? Vybírejte z nabídky desítek klasických i nízkonákladových leteckých společností a rezervujte si levné letenky do Ženevy za bezkonkurenční cenu!

Rezervace letenky: Ženeva

← Jak vyhledat letenky Ženeva?

 1. Zvolte destinaci odletu
  Na výběr máte jak jednotlivá letiště, tak i jejich oblíbené kombinace.
 2. Zadejte cílovou destinaci (Ženeva)
  Rezervační formulář vám nabídne dostupná letiště. Stačí začít psát Ženeva do pole Přílet do
 3. Vyberte datum své cesty
  Zvolte datum cesty do Ženevy a zpět.
 4. Odešlete formulář stisknutím tlačítka HLEDEJ
  Během několika vteřin vám budou nabídnuty dostupné letenky do destinace Ženeva. Vyčkejte načtení nabídky letů do Ženevy.

Ženeva na mapě

Letiště v Ženevě

Letenky Ženeva můžete vyhledat na tato letiště:

Letenky Ženeva: často se ptáte…

Jakým způsobem a v jakém termínu je možné letenky Ženeva zaplatit?

Odpoveď: Způsob úhrady letenek i nejpozdější termín pro platbu vždy závisí na konkrétní letecké společnosti. Ta určuje podmínky, za jakých je možné letenky do Ženevy rezervovat. Platbu za letenky můžete v závislosti na podmínkách letecké společnosti uhradit platební kartou, bankovním převodem nebo přímým vkladem na účet.

Obecně přitom platí, že letenky Ženeva je nejčastěji nutné uhradit do 24 hodin od rezervace. Výjimkou jsou pak letenky do Ženevy s nízkonákladovými leteckými společnostmi, které je nutné uhradit v okamžiku rezervace platební kartou.

Potřebuji změnit datum cesty/jména cestujících na již uhrazené letence do Ženevy. Je to možné?

Odpoveď: Změny údajů na již zakoupené letence do Ženevy se řídí tarifními podmínkami, za kterých byla letenka vystavena. V některých případech nemusí být změny vůbec možné. Pokud tarifní podmínky změny povolují, pak počítejte s tím, že to nebude zadarmo. U nejlevnějších letenek do Ženevy nemusí být výjimkou, že poplatek za změnu bude vyšší než cena původní letenky.

Proto je vždy vhodné informovat se o možnostech změny ještě před zakoupením letenky Ženeva.

Zakoupila jsem letenky Ženeva. Jaká zavazadla jsou v ceně letenky?

Odpoveď: Zavazadla se obecně dělí na příruční (hand baggage), která během letu do Ženevy berete přímo na palubu letadla a na která se vztahují přísnější bezpečnostní podmínky, a zavazadla odbavená (checked baggage), která odevzdáváte při odbavení na svůj let.

Pravidla, jež určují váhové a rozměrové limity zavazadel při cestování do Ženevy, se mohou u jednotlivých aerolinek a dle tarifních podmínek lišit. Obecně se dá říct, že u klasických leteckých společností máte k letence do Ženevy jedno odbavené zavazadlo (většinou do 20 kg váhy) v ceně. U nízkonákladových aerolinek, které letenky Ženeva nabízejí, je pak nutné si za odbavené zavazadlo v drtivé většině případů připlatit.

Pokud nejste z České republiky, doporučujeme využít naše partnerské weby v daných státech: